X

Supradyn All Day Nedir Faydaları ve Yan etkileri

Supradyn All Day, bedensel ve zihinsel yorgunluğa karşı kullanılan etkili bir vitamin takviyesidir. Vitamin takviyeleri aslında çok önemlidir. Çünkü, vitaminleri yediklerimiz ve içtiklerimizden alırız. Vücudumuz vitamin üretemez. Vitaminler, sindirimi düzenleme, enfeksiyonlara karşı etkili, bağışıklık için gereklidir. İşte, Supradyn All Day nedir, zararı var mı? yan etkileri ve faydaları nelerdir?

Hastalandığımızda, zayıf düştüğümüz anlarda vitamin ve mineral dengemiz düzensizdir. İşte, bu durumlarda vitamin takviyeleri ile denge tekrar bulunmalıdır. Bünyesi zayıf olan kişiler, hayatı hızlı ve stresli olanlar, kalıtsal hastalıkları olanlar günlük hayatında sık sık tökezlerler. Bedensel ve zihinsel olan güçsüzlük motivasyonunuzu düşürür. Bu da hem sosyal hem de iş hayatınızda sıkıntıları beraberinde getirir. İşte, bu nedenle Supradyn All Day kesinlikle kullanılmalıdır.

Supradyn All Day’in içeriği:

İçeriğinde A1,B1,B2,B6,B12,D ve K vitamini bulunmaktadır. Ayrıca beta karoten, folik asit, pantotenik asit, niasin ve biotin vardır. Mineraller; kalsiyum, magnezyum, potasyumi kolrür, bakır, demir, çinko, mangan, iyot, selenyum, molibden ve kromdur. Koenzim Q10 içerir.

Supradyn All Day’in faydaları:

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, kan dolaşımını düzenler, vücudun dinç ve enerjik olmasını sağlar, performans yükseltir, sporcuların daha aktif olmasını sağlar, konsantrasyonu arttırır, hafızayı kuvvetlendirir ve unutkanlığı önler, stresi azaltır, mutlu olmayı ve sabahları rahat kalkmayı sağlar. Uykusuz kalındığında yorgunluğun önüne geçer, vücutta olan kırıklıkların önüne geçer, cinsel performansı arttırır, görme bozukluklarına iyi gelir, romatizma hastalıklarında tedavi edicidir, saç sorunlarında yardımcıdır, cilt problemlerinde etkilidir, tırnak çatlamalarının önüne geçer, diş sorunlarını azaltır, büyüme bozukluklarının önüne geçer.

Supradyn All Day nasıl kullanılır? Ne zaman kullanılır ?

Tok karnına alınan bir vitamin desteğidir. Efervesan tableti, günde 1 defa tok karna, 1 bardak su içinde eritilerek alınır. Film tableti, günde 1 defa 1 bardak su ile alınır.

Supradyn All Day kime iyi gelir?

Hastalanma öncesi kırgınlık yaşayanlara, hastalıktan kalkanlara, yoğun spor yapanlara, sigara ve alkol alanlara, vitamin eksikliği olanlara, kendini halsiz, mental yorgun ve mutsuz hissedenlere supradyn çok iyi gelmektedir.

Supradyn All Day’in yan etkisi var mıdır?

Dozunda alındığında faydalıdır. Eğer doz arttırılırsa baş ağrısı yapmaktadır. Mide bulantısı, kabızlık, ter basması,karın ağrısı, kusma, deride döküntü ve kaşıntı yan etki olarak doz aşımında görülebilir.

Kan sulandıcı ilaçlarla alındığında tehlikeli olabilir. Bu nedenle, bu tarz ilaç kullananlara doktora danışmadan almamaları önerilir.

Supradyn All Day kilo aldırır mı?

Vitamin takviyelerinin kilo yaptığı konusunda şehir efsaneleri vardır. Bu nedenle, pek çok insan vitamin takviyesi kullanmayı istememektedir. Genel olarak, vitamin takviyeleri kan dolaşımını artırır ve metabolizmayı hızlandırır. Bu nedenle kilo vermeye destek olur. Özellikle spor ile birlikte alındığında çok kolay kilo vermeyi sağlar.

Supradyn All Day kullanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Supradyn, sadece 8 yaş üzerinde kullanılır. Doktor vermedikçe 8 yaş altında kullanılmaz.

Yetişkinlerde 1 efervesan tablet, 1 kapsül kullanılır. Kullanmadan önce, karnın tok olmasına dikkat edilmelidir. Özellikle sabah kahvaltısı sonrası 1 adet almak çok faydalıdır.

Eğer kapsülü yutmakta sorun yaşıyorsanız, kapsülü açıp bal ile karıştırıp alabilirsiniz.

Supradyn All Day içerisinde şeker olmadığından, diyabet hastaları tarafından rahatlıkla kullanabilir.

Kanında kalsiyum fazlası olanlar ve retinoid tedavisi görenler, Levodopa tedavisi görenlere Supradyn All Day kullanmaları tavsiye edilmez.

Herhangi bir hastalığınız varsa ve uzun süre kullanım doktor tavsiye etmedikçe önerilmez.Yorumlar (4)

  • 64 yaşında biri olarak 18-35 yaş arası kullandığımda gerçekten çok faydasını gördüm.Ama son yıllarda kullandığımda eski faydasının f sini hissetmedim.Duydugum kadarıyla yurtdışında üretilen bu vitamin artık burada üretiliyormuş.Bundandır dediler..Acaba..!

  • birkac gundur aliyorum. mitral kapak yetmezligi hastasiyim. almaya basladigimdan beri sanki carpinti yaptigini hissettim. ilac nedeni ile olabilir mi?

    • En doğru cevabı, doktorunuza sorarak alabilirsiniz, çünkü rahatsızlığınızla ilgili tetkikler gerekebilir, bu nedenle sadece şundan oluyor gibi bir yorum yanlış anlaşılabilir. Geçmiş olsun.

  • Merhabalar ben 24 yasin dayım 57 kg dayım 1 adet supradyn kullandım hap olarak, bu kalp çarpıntısı yapıyor kimsenin kullanmasını tavsiye etmiyorum. Kullananlara allah yardımcı olsun..

Наша организация предлагает https://steroid.in.ua у нашего менеджера.
хостел киев цена